DSLRKIT 12V 102W 9 8 portów PoE injector Power Over Ethernet Switch 4,5+/7,8-

Nowy Wyprzedaż
zł159.90
  • IDa276
  • DostępnośćW magazynie
  • Tagiprzełącznik fibra industrial, przełącznik rcm, malina 4 B, poe, 12 w poe, POE-przełącznik, biały przełącznik ethernet, linia elektroenergetyczna ethernet, Wi-Fi router, tapety na pulpit wodospad

Jeśli aparat ze słowem "12V/PoE", jak pokazano na rysunku poniżej, proszę kupić przełącznik PoE 48V, przełącznik zgodnie ze standardem 802.3 af /at, proszę, nie kupuj przełącznik 12V PoE.Bo "12V/PoE" oznacza, że może on zaoferować zasilanie kamery przez port dc 12V lub Port PoE Ethernet.

DSLRKIT MID8P1U 12V PoE инжекторный przełącznik

9 portów (1Uplink, 8 PoE) 10/100 Mb/s

Tryb średniej wielkości-B Niepożądany zacisk zasilania(4,5+/7,8-)

12V8.5A 102Watt

Zasilanie 12 v za pośrednictwem sieci Ethernet maksymalna długość kabla 30 m

Mocowanie Ścienne

Jest to specjalny PoE-switch z wyjściem 12v dc, nie może być kompatybilny z 802.3 af (48 v).Mógł pracować tylko metodą zdjęcia:

Jeżeli nie można ustalić napięcie PoE urządzenia, oferujemy ci kupić 48v PoE-switch, który może wykonać umowy 802.3 af.

To pasywne zasilanie przez Ethernet 5-portowych przełączników Ethernet 10/100 Mb/S, w tym 8 niechcianych portów PoE Ethernet i 1 port uplink.Z zewnętrznym adapterem zasilania 100V-240VAC-12VDC każdy z 8 portów może zapewnić moc wyjściową, każdy port Ethernet może zapewnić prędkość transmisji danych w sieci do sieci 10/100 Mb / s , z kabel sieciowy Cat5 / 5e / 6.

Które nie są zgodne z IEEE 802.3 af i IEEE 802.3 at , to nietypowy, niestandardowy 12-voltowy niepożądany przełącznik zasilania przez Ethernet.On zasila , bez względu na to, że, dlatego nie należy podłączać kierunku "Power Link 1~8" do wszystkiego, co nie jest gotowe do tego.

Ten przełącznik POE obsługuje tylko połączenia 10/100 m, nie obsługuje połączenia gigabit ethernet, bo port "Power Link 1~8", używając 4,5,7,8 pin jako przesyłania zasilania, proszę, nie podłączaj żadnego urządzenia gigabit ethernet do gniazda "Power Link 1~8", to uszkodzić urządzenie.

Centralka to szybki przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s, jeśli jest on podłączony do urządzenia Uplink Gigabit ethernet, można uzyskać dostęp tylko do portu "Up link", proszę nie kontaktować się z "Power Link 1 ~ 8", to uszkodzić urządzenie.

Cechy: 5 x 10/100 Mbit / s negocjuj automatycznie portów Fast Ethernet RJ-45 z 8-portowej funkcją PoE Midspan Mode-B Незапрошенное zasilanie(4,5+/7,8-obsługuje moc PoE do 102 W dla wszystkich portów PoE.Każdy port obsługuje auto MDI/MDIX, więc nie ma potrzeby korzystać z referencyjne kable.Full/half duplex tryb transmisji danych dla każdego portu

Specyfikacja: wszystkie porty: standardowy port Ethernet 10/100 Mb / s, obsługa 10 Mb / s Ethernet 100 Mb / s Fast Ethernet, może pracować w полнодуплексном lub trybie półdupleksu,musi pracować z 4 pary UTP Cat5/5e/6 kabel .Port komunikacyjny zasilania 1-8: Незапрашиваемое zasilanie w parach (4,5+/7,8-) szpilki, 12V Power LED LED ON: power on.LED OUT: power off żółte światło LINK/ACT LED ON wskazuje , że port jest podłączony do urządzenia sieciowego i został uruchomiony LED OFF wskazuje, że ten port nie jest podłączony do urządzenia sieciowego lub nie został uruchomiony standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3 u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3 x Full-Duplex flow control Protocol CSMA/CD Ethernet prędkość transmisji danych Ethernet: 10 Mb / s (half duplex) Fast Ethernet: 100 Mb / s (half duplex) , 200 Mb / s (Pełny dupleks) Nośnik do sieci(kabel) 10Base-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maksymalnie 100 m) EIA/TIA-568 100 Ω STP (maksymalnie 100m) 100Base-TX:UTP category 5, 5e kabel (maksymalnie 100 m) EIA/TIA-568 100 Ω STP (maksymalnie 100m) PoE Power on RJ45 Power +: pin 4 i pin 5 ; Power -: pin 7 & pin 8 DC Output: 12V, 8 ports POE Total 8.5 A(Max. 102Watt) ilość portów 9 x 10/100 Mbit / s negocjuj automatycznie portów RJ45 z obsługą 8 PoE (port-1 ~ port-8) zasilacz wejście ac: 100V ~ 240VAC, 50Hz ~ 60Hz.Wyjście dc: 12v/8,5 a pobór mocy 3,2 W (max.no podłączony PD) Wg faktycznego zużycia energii, temperatury sprzętu temperatura pracy: 0 ~40 ° c (32 ~104 ) temperatura przechowywania: -40 ~70 ° (-40 ~158 ) względna wilgotność przechowywania 5%~90% bez kondensacji, wilgotność 10%~90% bez kondensacji wymiary produktu 197mm W x 73mm D x 32mm H pojemność wielkość pamięci 64K bajtów do urządzenia lista adresów MAC 1K wpisów na urządzenie F rame szybkość przesyłania danych 10 Mb / s Ethernet: 14880pps/port 100 Mbit/s Ethernet: 14880pps / port

Przedmiot Wchodzi W Skład Zestawu:

9 portów 4PoE Niepożądany(pasywny) PoE-przełącznik x1

102Watt zasilacz sieciowy(wyjście dc: 12V/8.5 A) x1

Kabel zasilający x1

Gwarancja 12 miesięcy od daty zakupu.

Wtyczka ac-jest to rodzaj USA lub UE,jeśli potrzebujesz inny typ (AU lub UK),proszę zostawić wiadomość.

  • Ilość interfejsów: 9
  • Numer Modelu: MID8P1U
  • Funkcja: poe
  • Tryb komunikacji: Full-Duplex I Half Duplex
  • marka: Dslrkit
  • Prędkość Transmisji Danych: 10/100 Mbit/s
  • Pakiet: TAK
  • Typ Przełącznika: Sieć lokalna

Pokrewne produkty

8-port sieciowy gigabit switch 10/100/1000 Mbit / s Fast Ethernet Przełącznik Lan Hub Full/Half duplex Exchange Smart Switch Ethernet

8-port sieciowy gigabit switch 10/100/1000 Mbit / s Fast Ethernet Przełącznik Lan Hub Full/Half duplex Exchange Smart Switch Ethernet

zł92.84 zł72.40

8-port sieciowy gigabit switch 10/100/1000 Mbit / s Fast Ethernet Podstawowe parametry: typ produktu: gigabit Ethernet przełącznik poziom stosowania: dwa szybkość transmisji: 10/100/1000 Mbit/s wymiana: magazynowanie - przekazywanie szybkość przesyłania danych: 10 Mb/s: 14880pps,100 Mbit / s:148800pps,1000 Mbit / s:1488000pp ustawienia portu: struktura portu: немодульная

Wanglink RPOE Switch 7*10/100/1000M+1*1000M uplink Gigabit 8 port Reverse POE Switch DC output 5V2A i 12V2A RPOE VLAN support

Wanglink RPOE Switch 7*10/100/1000M+1*1000M uplink Gigabit 8 port Reverse POE Switch DC output 5V2A i 12V2A RPOE VLAN support

zł65.54

Wanglink 7*10/100/1000M+1*1000M uplink Gigabit 8 port Reverse POE Switch DC output 5V2A i 12V2A RPOE VLAN wsparcie Opis produktu wprowadzenie Przełącznik RPOE inteligentne funkcje zarządzania energią urządzenia, decydujące podstawowy problem zasilania urządzenia do dostawcy internetu.Przełącznik ten może być zasilany zdalnie zasilany przez klienta za pomocą specjalnie

GPON 2.5 G SFP ONU Tx 1310/1490nm 20km SC transceiver stick z MAC DDM pon moduł SC złącze dla OLT centralki HUAWEI/ Cisco

GPON 2.5 G SFP ONU Tx 1310/1490nm 20km SC transceiver stick z MAC DDM pon moduł SC złącze dla OLT centralki HUAWEI/ Cisco

zł272.60 zł209.91

GPON 2.5 G SFP ONU Stick z MAC SC złącze DDM pon moduł Proszę zostawić nam wiadomość o tym, która marka przełącznika jest kompatybilny.Wyślemy kompatybilne moduły SFP na życzenie.Cechy produktu • jedno włókno dwukierunkowe kanały transmisji danych asymetryczny TX RX 2488Mbps GPON ONU aplikacja z GPON MAC funkcja. • Gniazdo SC/UPC SFP z

OEM mini module design ethernet switch circuit board for ethernet switch module 10/100 Mbit / s 5/8 port PCBA board OEM płyta główna

OEM mini module design ethernet switch circuit board for ethernet switch module 10/100 Mbit / s 5/8 port PCBA board OEM płyta główna

zł65.85 zł50.71

Specyfika towaru porty: prędkość transmisji: 10/100 Mb/s Tryb komunikacji: pełny dupleks i pakiet half duplex: tak stan produktu: zapas typ przełącznika: Ethernet funkcja: SNMP pojemność centralki: 1G porty Lan: 5/8 10/100 m 4Pin tytuł negocjuj automatycznie c pakiet skonfigurować: tak drukowanie logo: wsparcie PCBA: Lay2 mini-projekt gwint moc: 5~12V DC diody led: 100 Mb/s link/act

25szt górniczego złącze 2x9P męski złącze zakrzywiona igła dwurzędowe klamra nadaje się do Asic miner antminer S9 S17 L3 Z9 Z11 A1

25szt górniczego złącze 2x9P męski złącze zakrzywiona igła dwurzędowe klamra nadaje się do Asic miner antminer S9 S17 L3 Z9 Z11 A1

zł38.97

Przeczytaj przed zakupem: wszystkie rosyjskie klienci są w bezpłatny opodatkowane.rosyjskie zamówienia dostawa przez CDEK (Chiny do Rosji Express),będziemy mieć do czynienia z przepisami clearace dla ciebie, aby uniknąć problemów z urzędem celnym.Tak, że Rosja klient może go kupić,a my dostawa szybko.I CDEK czas dostawy trwa około 3-4 tygodni ,więc klienci Rosji cierpliwie

BTC BCH miner Avalon A1066 50T SHA256 Asic miner lepiej, niż AvalonMiner 1066 M21S M20S M3 AntMiner S17+ S17e T17+ T17e T2T T3

BTC BCH miner Avalon A1066 50T SHA256 Asic miner lepiej, niż AvalonMiner 1066 M21S M20S M3 AntMiner S17+ S17e T17+ T17e T2T T3

zł8 968.26

Przeczytaj przed zakupem: wszystkie rosyjskie klienci są w bezpłatny opodatkowane.rosyjskie zamówienia dostawa przez CDEK (Chiny do Rosji Express),będziemy mieć do czynienia z przepisami clearace dla ciebie, aby uniknąć problemów z urzędem celnym.Tak, że Rosja klient może go kupić,a my dostawa szybko.I CDEK czas dostawy trwa około 3-4 tygodni ,więc klienci Rosji cierpliwie

5-portowy mini przełącznik sieciowy Ethernet desktop 10/100 Mb / s karta sieciowa RJ45 z wtyczką EU/US Full duplex Exchange Drop Shipping

5-portowy mini przełącznik sieciowy Ethernet desktop 10/100 Mb / s karta sieciowa RJ45 z wtyczką EU/US Full duplex Exchange Drop Shipping

zł30.04 zł19.23

Cechy: 1.5 budowa portu: 5-portowy przełącznik PCI Ethernet. 2. Wysoka integracja: wysoka integracyjna konstrukcja, zwarta i poręczna, idealna dla małych i średnich domowych i biurowych sieci. 3. port RJ45: 10/100 Mbit / s automatyczny negocjacyjny port RJ45, który obsługuje Auto-MDI / MDIX. 4. pełny tryb: obsługuje pełny tryb kontroli przepływu

SFP moduł RJ45 przełącznik Gbic 10/100/1000 port SFP miedź RJ45 moduł SFP gigabit Ethernet port

SFP moduł RJ45 przełącznik Gbic 10/100/1000 port SFP miedź RJ45 moduł SFP gigabit Ethernet port

zł55.32 zł37.61

ciało { rozmiar czcionki: 75%; kolor: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1,3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; kolor: #474747; rozmiar czcionki: 14px; font-family: Tahoma; } #product-desc

KuWFi gigabit 8-portowy przełącznik Ethernet Mini Desktop1000Mbps Fast Network Switch LAN Hub/ Full lub Half Duplex Exchange 2020 New

KuWFi gigabit 8-portowy przełącznik Ethernet Mini Desktop1000Mbps Fast Network Switch LAN Hub/ Full lub Half Duplex Exchange 2020 New

zł89.68 zł73.53

Opis produktu 1.ten przełącznik jest 8-portowy gigabit desktop switch SOHO.On oferuje 2 porty автосогласования 10/100/1000 Mbit/s, które można użyć do tworzenia sieci lokalnej lub rozbudowy sieci uplink.W porównaniu 2.Za 100-metrowy centralką zwiększa szybkość transmisji do 10 razy, eliminując wąskie gardło kaskadowe pasma. 3.Bez konfiguracji, może

24 Ports POE Switch With 4 port Gigabit SFP COMBO 24 PoE 4 SFP fiber Ports Gigbit PoE Ethernet Network Switch 1000Mbps Rackmount

24 Ports POE Switch With 4 port Gigabit SFP COMBO 24 PoE 4 SFP fiber Ports Gigbit PoE Ethernet Network Switch 1000Mbps Rackmount

zł559.78

Parametry Sprzętu Przełącznika PoE Model S5800P-24G-4TC 1000M POE Rj45 24 1000 M W GÓRĘ 4 combo Mechanizm Wymiany Store-i-naprzód Przepustowość 56 g MAC 8 KROPEL Ekologiczny Temperatura Pracy: -10℃~55℃ Temperatura przechowywania: -40℃~70℃ Wilgotność

OEM factory Outlet Brand 5 Port Gigabit Ethernet Switch najtańsze przełączniki sieciowe 10/100/1000 Mbit / s US EU plug switch lan combo

OEM factory Outlet Brand 5 Port Gigabit Ethernet Switch najtańsze przełączniki sieciowe 10/100/1000 Mbit / s US EU plug switch lan combo

zł67.68 zł52.12

5-portowy gigabit Ethernet przełącznik 10/100 / 1000M opis jest to wysokiej klasy, маломощный 5-portowy gigabit Ethernet przełącznik 10/100 / 1000Mbps.Zapewnia магистральную komunikacji dla twojej płytką grupy roboczej lub serwera, łatwy plug and play, a także elastyczną, неблокирующую architekturę, która chroni użytkowników przed przepustowości

8 Port POE Switch Ethernet 108W 24V Network IP Camera Wireless AP 6 + 2 PoE Splitter HUB 10/100 Mb/s

8 Port POE Switch Ethernet 108W 24V Network IP Camera Wireless AP 6 + 2 PoE Splitter HUB 10/100 Mb/s

zł97.13

Pakiet Zawiera: 1 x 8-portowy przełącznik 1 x zasilacz (24V 4.5 A) 1 x angielski instrukcja Specyfika: 1. źródło zasilania SPOE, pobór mocy urządzenia wynosi 108W (220V-240V), 2. postępuj zgodnie z protokołu Fast Ethernet, IEEE802.3/ IEEE802.3u (Najpierw trzeba podłączyć nasz poe splitter) 3. wszystkie porty obsługują

Ethernet Switch Module PCBA Board 8 port Network Fast Factory Producent Oem switchers Made In China shenzhen supplier

Ethernet Switch Module PCBA Board 8 port Network Fast Factory Producent Oem switchers Made In China shenzhen supplier

zł30.78

Definicja Moduł przełącznika sieci lan PL-ES1008D-E2 8Port Proste Funkcje 1. produkt ma certyfikat CE i ROHS 2. moduł przełącznika sieci lokalnych 8 portów 3. OEM/ODM, rozmiar PCBA: 130x55x15mm Opis PL-ES1008D-E2-wydajny 8-portowy przełącznik Ethernet 10/100 Mb / s. zapewnia proste połączenie sieciowe do twojej grupie roboczej

100 Mb / s Home Full i Half Duplex Hub Desktop Wall Hanging LAN Universal Splitter Network Ethernet Switch Self-Adaptive 5 Port Mini

100 Mb / s Home Full i Half Duplex Hub Desktop Wall Hanging LAN Universal Splitter Network Ethernet Switch Self-Adaptive 5 Port Mini

zł29.02 zł21.49

Opis: 5-portowy przełącznik służy do dodawania dodatkowego portu do twojego routera lub połączenia sieciowego. Plug and play.Kierowca nie jest wymagane.Podłącz fibre cat do IPTV-konsoli. Jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami sieciowymi, w tym PC (od Win 98 do Win7), laptop, Linux, Playstation3, odtwarzacz multimedialny, -ray itp. 5-portowy

4 porty Gigabit POE Ethernet switch 1 port Gigabit Internet switch POE switch 5 *10/100/1000 Mb/s RJ45 port

4 porty Gigabit POE Ethernet switch 1 port Gigabit Internet switch POE switch 5 *10/100/1000 Mb/s RJ45 port

zł109.23

Model S600P-4G-1G 1000M POE RJ45 4 1000 M WZNOSZĄCA LINIA KOMUNIKACJI 1 Mechanizm Wymiany Store-i-naprzód Przepustowość 10G MAC 1K Ekologiczny Temperatura Pracy: -10℃~55℃ Temperatura przechowywania: -40℃~70℃ Wilgotność pracy :10%~90% RH bez kondensacji Wilgotność

EU Plug 8-Port RJ45 10/100 Mbit / s Ethernet Switch HUB Desktop Mini Fast LAN Adapter Switcher

EU Plug 8-Port RJ45 10/100 Mbit / s Ethernet Switch HUB Desktop Mini Fast LAN Adapter Switcher

zł64.56 zł50.36

Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości. Osiem portów самоадаптации 10/100 Mbit/s. Obsługuje kontrola przepływu IEEE 802.3 x dla Полнодуплексного trybu i ciśnienie wsteczne dla Полудуплексного trybu. Obsługa Auto-MDI/MDIX na każdym porcie. Obsługuje automatyczna nauka adresów MAC, automatyczne aktualizacje. Plug

TXE093 POE Switch 52V/65W 4Port 10/100 PoE+2Port Uplink Ethernet Switch Iron Shell Network Switch for IP camera/Wireless AP/CCTV

TXE093 POE Switch 52V/65W 4Port 10/100 PoE+2Port Uplink Ethernet Switch Iron Shell Network Switch for IP camera/Wireless AP/CCTV

zł178.27 zł124.79

TXE093 POE Switch 52V/65W 4Port 10/100 PoE+2Port Uplink Ethernet Switch Iron Shell Network Switch for IP camera/Wireless AP/CCTV Numer modelu: TXE093 Chipset: ICPlus/IP178G Numer portu: 4 POE + 2 Uplink Rozmiar: 160*72*24 mm Źródło zasilania: 52V 1.25 A lub 52V0.92A Zasilanie przez Ethernet Standard PoE IEEE 802.3 af Power

5-portowy gigabit LAN Ethernet przełącznik sieciowy tenis przełącznik 100 Mb/s szybki przełącznik sieciowy full / half duplex wymiana US Plug

5-portowy gigabit LAN Ethernet przełącznik sieciowy tenis przełącznik 100 Mb/s szybki przełącznik sieciowy full / half duplex wymiana US Plug

zł46.30 zł37.96

5-portowy gigabit LAN Ethernet przełącznik sieciowy tenis przełącznik 10/100/1000 Mb/s szybki przełącznik sieciowy full / half duplex wymiana Opis: Zapewnia 5 adaptacyjnych portów 10/100 Mbit / s, wszystkie porty przewodowe przekazywania, do 100 megabitów na sekundę Porty mogą być automatycznie zidentyfikować linię równoległą i пересекающуюся linię

POE switch 48V z 8 portami 10/100 Mbit / s IEEE 802.3 af/at ethernet switch nadaje się do kamery IP/bezprzewodowy AP/POE kamery

POE switch 48V z 8 portami 10/100 Mbit / s IEEE 802.3 af/at ethernet switch nadaje się do kamery IP/bezprzewodowy AP/POE kamery

zł56.17 zł40.45

Cechy: - Przycisk ponownego uruchomienia: po naciśnięciu przycisku reset przez 3 sekundy przełącznik oczyszcza adres i automatycznie wykrywa tryb konfiguracji. - Monitorowanie dedykowany inteligentny switch to przełącznik Ethernet 10M/100M, dostosowane do branży monitoringu sieci bezpieczeństwa, który zapewnia ilość portów, faktycznie wykorzystywanych do monitorowania. -

BITMAIN wykorzystał Asic BTC BCH Miner AntMiner T17 40TH/S z zasilaczem lepiej, niż S9 S11 T15 S15 S17 S17 Pro Z11 WhatsMiner M3, M10 M20S

BITMAIN wykorzystał Asic BTC BCH Miner AntMiner T17 40TH/S z zasilaczem lepiej, niż S9 S11 T15 S15 S17 S17 Pro Z11 WhatsMiner M3, M10 M20S

zł7 489.80

Przeczytaj przed zakupem: cała Rosja Kazachstan Kirgistan Białoruś zamawia wysyłkę przez CDEK(płacimy frachtu i podatek,nie ma również problemów celnych) tak, że Rosja Kazachstan Kirgistan Białoruś klient może kupić go,jesteś po prostu czekasz na dostawy do domu,a my dostawa szybko.I CDEK czas dostawy trwa około 3-4 tygodni ,dlatego Rosja Kazachstan Kirgistan Białoruś

10/100/1000 Mbit / s 10 port poe switch ethernet 8GEP+2GE 2 uplink port 8 rj45 poe switch port gigabit switch fibra optica ftth etui

10/100/1000 Mbit / s 10 port poe switch ethernet 8GEP+2GE 2 uplink port 8 rj45 poe switch port gigabit switch fibra optica ftth etui

zł165.79

BLIY 8GEP+2GE 10/100/1000 Mbit / s poe switch ethernet 2 uplink port 8 rj45 poe switch port gigabit switch fibra optica ftth case Specyfikacja: Standardy IEEE802.3 10Base-T IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3af IEEE802.3p QoS IEEE802.3at IEEE802.3x sterowanie przepływem IEEE802.3d spoiwa drzewo Certyfikaty CCC,