50 szt./lot LC/ APC Fiber Pigtail Simplex 9/125 0.9 mm PVC однорежимный kabel światłowodowy G657A PC Pigtail

Nowy Wyprzedaż
zł89.72 zł67.29
  • IDa598
  • DostępnośćW magazynie
  • Tagidental post, ftth, Cleaver światłowodowe, simplex plus, Микротик, złącze apc, 4 światłowód kabel, męskie optyka, router mikrotik, warkocz do włosów

Odcinek przewodu włókna LC/ APC Симплексный 9/125 tryb single G657A odcinek przewodu optycznego włókna

Światłowodowe warkocze zapewniają szybki sposób na tworzenie urządzeń komunikacyjnych w warunkach polowych.Są one zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane zgodnie z protokołem i wydajnością, podyktowanych przemysłowymi standardami, które spełnią rygorystyczne mechaniczne i parametry.

Oferujemy także pełny zestaw usług OEM, takich jak włókna złącze, długość, kolor, klasa włókna, specyfikacja, materiały, opakowania, itp.

Złącze SC średnica kabla 0.9 mm typ włókno 9/125 µm typ włókna Симплексный polski typ APC materiał kurtki PVC wkładem utrata ≤0.2 db długość fali 1310 nm/1550 nm powrotna utrata ≥50 db zamienność ≤0.2 db Kolor kurtki żółty wibracje ≤0.2 db temperatura przechowywania -40~85°C temperatura pracy -40~ + 80°C, szczegółowe obrazy światłowodowa warkocz

Cyrkonowy ceramiczna końcówka Optimum IL i RL.

Kabel 0,9 mm jest dostępny dla spawów o dużej gęstości.

Gęsta buforowa warkocz dla wygody łączenia.

Różnorodność zastosowań dla różnych urządzeń

  • Kompatybilny: Ubiquiti
  • Numer Modelu: światłowodowa warkocz
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Długość Produktu: 1m
  • Dowód: CE
  • Rozmiar: 12X12X12
  • Typ Złącza: LC/APC
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • marka: AUA

Pokrewne produkty

USA OAM światłowodowe czyszczący narzędzia światłowodowe waciki 1.25 mm LC/MU 2.5 mm SC/FC/ST konwerter suchego wacika

USA OAM światłowodowe czyszczący narzędzia światłowodowe waciki 1.25 mm LC/MU 2.5 mm SC/FC/ST konwerter suchego wacika

zł48.76

1.25 mm / 2.5 mm pręt do czyszczenia włókien / baru, kluczowe wskaźniki efektywności specjalne włókna poliestrowe, dezynfekcja kurzu silną reprezentację; wyczyść różne typy połączenia, otwór kołnierza, przejściówka złącza optycznego włókna wewnątrz kurz czołowej strony ferrule, тавот; lekki, bezpieczny, mały; nie wolno używać alkoholu, freon, скруббированный

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC włókna światłowodowe patch cord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC włókna światłowodowe patch cord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth

zł275.41 zł247.87

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC światłowodowy patchcord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth nazwę produktu światłowodowy patchcord model włókna jednomodowy produkt model LC/UPC-LC/UPC SM SX włókna sedno 9/125 µm złącze optyczne LC-LC kolor kurtki żółty złącze powierzchnia pomiarowa UPC zewnętrzna kurtki

2 w 1 o wysokiej precyzji optycznym mierniku mocy z САМОКАЛИБРОВКОЙ światłowodowego tester RJ45 z 6 długościach fal

2 w 1 o wysokiej precyzji optycznym mierniku mocy z САМОКАЛИБРОВКОЙ światłowodowego tester RJ45 z 6 długościach fal

zł73.34 zł64.52

Obsługa złącza optycznego SC FC ST Wyświetlanie dwóch bloków danych Wybierz jednostki dBm, db, uW w kolejce Artykuł inteligentny tryb oczekiwania Automatyczne wyłączenie po 10 min. Tryb gotowości Naciśnij przez 1 sekundę: ładowanie Długie naciśnięcie: wyłączanie Krótkie naciśnięcie: włączanie/wyłączanie

Darmowa wysyłka światłowodowe splitter, 10 szt. / lot, 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, PLC SC / APC, SM, 0.9 mm, G657A1, PVC, 1 m, FTTH

Darmowa wysyłka światłowodowe splitter, 10 szt. / lot, 1x2, 1x4, 1x8, 1x16,1x32, PLC SC / APC, SM, 0.9 mm, G657A1, PVC, 1 m, FTTH

zł138.56 zł124.71

10 uds/lote 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 Divisor fibra de PLC, Mini módulo, 900um, SC/APC acoplador óptico Divisor óptico plc de tubo de acero simplex SC monomodo Características * Excelente mecánica, tamaño pequeño * Alta fiabilidad * Baja pérdida de inserción y baja pérdida dependiente de la polarización * Recuentos de Canal Alto * Excelente

Włókna światłowodowe FTTH narzędzie kabel sieciowy etykiety naklejki 900 sztuk 30 sztuk Rozmiar A4 kolor pusta etykieta wodoodporny oraz odporny na oleje łza

Włókna światłowodowe FTTH narzędzie kabel sieciowy etykiety naklejki 900 sztuk 30 sztuk Rozmiar A4 kolor pusta etykieta wodoodporny oraz odporny na oleje łza

zł62.02

Zdjęcie części produktu: Ostrożność:proszę użyć drukarka laserowa drukarka pióra,lub być napisane od ręki.Możemy za darmo drukujemy szablon A4 pliku EXCEL .Ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Mamy 5 kolorów w naszym sklepie,lub skontaktuj się ze mną,proszę, dziękuję.Jeśli nie masz notatek,

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania

zł73.34

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania Zapraszamy do naszego sklepu Nasz Cel: Wysoka Jakość , Najlepsza Obsługa ,Szybka Reakcja Witamy na rynek chiński,można bezpośrednio kupić towary z Chin.Cieszę się,że jesteś zainteresowany

100pcs FTTH SC UPC Optical fibe quick connector SC PC FTTH Fiber Optic Fast Connector Embedded type ESC250D SC Connector

100pcs FTTH SC UPC Optical fibe quick connector SC PC FTTH Fiber Optic Fast Connector Embedded type ESC250D SC Connector

zł390.09 zł253.56

100pcs FTTH SC UPC optyczny fibe szybkie złącze SC PC FTTH światłowodowe szybkie złącze ESC250D SC złącze Darmowa wysyłka Zapewniam was, że jakość naszych produktów gwarantuje to, że damy ci najlepsze usługi, zapewniamy najlepszą szybką dostawę, najbardziej bezpieczny sposób dostawy towaru w swoje ręce!Jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu lub mają

Wysoka dokładność FC-6S optyczny światłowód Cleaver z волоконным się zbieraniem złomu FTTH światłowód sieczna Cleaver Darmowa wysyłka

Wysoka dokładność FC-6S optyczny światłowód Cleaver z волоконным się zbieraniem złomu FTTH światłowód sieczna Cleaver Darmowa wysyłka

zł151.71 zł101.66

Fiber cleaver FC-6S with fiber scrap collector FC-6S Optical Fiber Cleaver ,Fiber Cutting cleaver free shipping dane techniczne FC-6S Fiber Cleaver 1.FC-6S Cleaverproducts 2.Balde Life:36000cleaves 3.Cleaved Length:9-16mm 4.Applicable Fiber:single 2.Pictures 3.międzynarodowy porządek Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie obowiązujące cła przywozowe i podatki

Huawei SFP+ однорежимный 10G 1310NM 10KM światłowodowy moduł Class1 laser 34060599

Huawei SFP+ однорежимный 10G 1310NM 10KM światłowodowy moduł Class1 laser 34060599

zł111.18

Huawei SFP+ однорежимный 10G 1310NM 10KM światłowodowy moduł Class1 laser 34060599

Oryginał baterii Splicer fuzja AI-7 AI-8 AI-9

Oryginał baterii Splicer fuzja AI-7 AI-8 AI-9

zł226.22 zł223.95

Oryginał bateria maszyny splicer fuzja AI-7 AI-8 AI-9 Często zadawane pytanie 1. to jest oryginalne ? TAK 2. Źródło zasilania Bateria litowa o dużej pojemności 7800 mah.Czas ładowania≤3,5 godziny, ciągłe łączenie i grzanie około 200 razy.Wysyłka towaru Ważne: klienci Brazylii, proszę zostawić swój numer CPF lub CNPJ po

SCAPC 12 core fanout fiber optic Pigtail SM simplex 12 core 1.5 M Optical fiber pigtail /cord cable 12 core color bunchy pigtail

SCAPC 12 core fanout fiber optic Pigtail SM simplex 12 core 1.5 M Optical fiber pigtail /cord cable 12 core color bunchy pigtail

zł45.56 zł25.04

SC APC 12 core fanout światłowodowe warkocze simplex SM 12 core Optical fiber pigtail /cord kabel 12 core color bunchy pigtail Darmowa wysyłka Zapewniam was, że jakość naszych produktów gwarantuje to, że damy ci najlepsze usługi, zapewniamy najlepszą szybką dostawę, najbardziej bezpieczny sposób dostawy towaru w swoje ręce!Jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu

10szt Симплексный światłowodowy patchcord kabel LC/ APC-LC/ APC 1m/2m/3m/5m/10m zworka FTTH światłowód kabel przyłączeniowy 2.0 mm

10szt Симплексный światłowodowy patchcord kabel LC/ APC-LC/ APC 1m/2m/3m/5m/10m zworka FTTH światłowód kabel przyłączeniowy 2.0 mm

zł50.28

Aplikacje CATV światłowodowe systemy łączności światłowodowej transmisji danych budowa sieci dostępu okablowanie strukturalne system, ODF FTTX aplikacji Dane techniczne Małe wkładem straty i utrata wstecznego odbicia dobra echangeability good Trwałość Wysoka stabilność temperaturowa CE,ROHS,FCC Dane techniczne 1) Typ złącza: FC, SC,

FTTH ESC250D SC APC-SC UPC jednomodowy światłowód nowy model optyczny szybkie złącze,Bezpłatna wysyłka

FTTH ESC250D SC APC-SC UPC jednomodowy światłowód nowy model optyczny szybkie złącze,Bezpłatna wysyłka

zł140.04

opis przedmiotu 1. nadaje się do użycia projekt FTTH 2. Polna instalacja 3. Straty wkładki nie więcej niż 0,5 db 4. Metalowa V-kształtna jamy działa dobrze w wysokich i niskich temperaturach 5. Instalacja mniej niż 1 minuta 6. niezawodne i doskonałe parametry optyczne 7. test kabla na rozciąganie, zgodnie z normą Telcordia GR-326-COR

GLC-T-A Cisco zgodny 10/100/1000BASE-T SFP Miedziany urządzenie nadawczo-odbiorcze RJ-45 100m

GLC-T-A Cisco zgodny 10/100/1000BASE-T SFP Miedziany urządzenie nadawczo-odbiorcze RJ-45 100m

zł58.51

GLC-T-A Cisco zgodny 10/100/1000BASE-T SFP Miedziany urządzenie nadawczo-odbiorcze RJ-45 100m Stan Produktu: NOWA Cechy Produktu: Dwukierunkowe kanały transmisji danych do 1,25 Gb/s Gorący dodatek ślad SFP Małe straty mocy(typowy 1,05 W) Kompaktowe złącze RJ-45 w komplecie W pełni metalowa obudowa, do niskiego EMI RoHS

Ręcznie optyczny źródło światła TL-560 800/1700 Nm OPM FTTH optyczny laserowy miernik mocy i 1-5 Mw światłowodowe wizualny lokalizator uszkodzeń

Ręcznie optyczny źródło światła TL-560 800/1700 Nm OPM FTTH optyczny laserowy miernik mocy i 1-5 Mw światłowodowe wizualny lokalizator uszkodzeń

zł128.73

Ręcznie TL-560 optyczny źródło światła 800/1700 Nm OPM FTTH optyczny laserowy miernik mocy i 1-5 Mw światłowodowe wizualny lokalizator uszkodzeń Darmowa wysyłka ​ Standardowa lista konfiguracji: 1, maszyna czerwonego światła metry siły Tajwan 2, pakiet Oxford 3, AA dwie baterie alkaliczne AA 4, interfejs FC do miernika mocy 5,

FTTH fiber optic Splice tool kits Covered Fibre wire stripping + Fiber Optic Stripping Tool +Fixed Length track 3 in 1

FTTH fiber optic Splice tool kits Covered Fibre wire stripping + Fiber Optic Stripping Tool +Fixed Length track 3 in 1

zł60.97 zł48.76

Pakiet zawiera 1 x światłowód Striper AUA/model: CFS-2 1 x światłowód narzędzie do zdejmowania izolacji 1 x stała długość szyny

Darmowa wysyłka tanie OEM 4 Wi-Fi Porta Fiber FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

Darmowa wysyłka tanie OEM 4 Wi-Fi Porta Fiber FTTH 4Fe GPON 1ge + 3Fe + Wi-Fi + Wi-Fi GPON / EPON ONU

zł123.46 zł104.94

100pcs SC osłona EPON/ftth PON moduł SC adapter wtyczki pokrywa ochronna do światłowodowego modemu miękki silikon darmowa wysyłka ELINK

100pcs SC osłona EPON/ftth PON moduł SC adapter wtyczki pokrywa ochronna do światłowodowego modemu miękki silikon darmowa wysyłka ELINK

zł53.83

Email:[email protected] Skype:e_link 60 Wechat:13065838003 Pls skontaktuje się możemy swobodnie do Rabatu jeśli duża liczba.^_^ Pic Show:

Wysokiej jakości 5 szt. SC UPC kobieta mężczyzna 5 db światłowodowe tłumik SC 5 db damska męska światłowodowe tłumik Darmowa wysyłka

Wysokiej jakości 5 szt. SC UPC kobieta mężczyzna 5 db światłowodowe tłumik SC 5 db damska męska światłowodowe tłumik Darmowa wysyłka

zł66.32

Wysokiej jakości 5 szt. SC UPC kobieta mężczyzna 5 db światłowodowe tłumik SC 5 db damska męska światłowodowe tłumik Darmowa wysyłka Tabela parametrów: opis Jednostka miary Stan Wartości Nawrotnych Straty db PC ≥50 db APC ≥60 Dokładność Tłumienia db 1 db-10

5 szt./paczka LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm FTTH światłowód kabel przyłączeniowy

5 szt./paczka LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm FTTH światłowód kabel przyłączeniowy

zł40.96 zł32.77

5PCS/bag LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm lub 3.0 mm FTTH światłowód kabel CATV światłowodowe systemy łączności światłowodowej transmisji danych budowa sieci dostępu okablowanie strukturalne system, ODF FTTX aplikacji cechy niski wkładem straty i utrata wstecznego odbicia dobra echangeability good Trwałość Wysoka stabilność

30 Mw wizualny lokalizator uszkodzeń światłowodowy Laser uchwyt 10 Mw Czerwony źródło światła kabel tester SC/FC/ST Typ złącza z VFL metr 650nm

30 Mw wizualny lokalizator uszkodzeń światłowodowy Laser uchwyt 10 Mw Czerwony źródło światła kabel tester SC/FC/ST Typ złącza z VFL metr 650nm

zł37.64 zł27.85

57964 inne gorące produkty w tym sklepie Cechy: Wymienna konstrukcja ceramicznego rdzenia przedłuża żywotność. Poczuj jak jednomodowe złącza dupleksowe, jak i многорежимные front-end kable światłowodowe ST/SC/FC. Odległość wyjścia czerwonego światła 10KM, emituje jasne światło czerwone 650nm, który ma silną zdolność penetracji. On

S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik zgodny 1.25 G SM 20km SFP LC bidi pair price

S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik zgodny 1.25 G SM 20km SFP LC bidi pair price

zł117.03

S-35LC20D/S-53LC20D Mikrotik Compatible 1.25 G SM 20km SFP LC bidi pair price Stan Produktu: NOWA Dane techniczne Podwójna szybkość transmisji 1,25 Gb/s / 1,063 Gb / s LC-złącze Kompatybilny z SFP MSA i SFF-8472 Kalibracja wewnętrzna lub zewnętrzna kalibracja Zgodność z SONET OC-24-LR-1 Zgodność z RoHS +3,3

Cena katalogowa producenta 280 szt KIMTECH Kimwipes Fiber cleaning paper packes kimperly wytarcia Optical fiber wiping paper USA Import

Cena katalogowa producenta 280 szt KIMTECH Kimwipes Fiber cleaning paper packes kimperly wytarcia Optical fiber wiping paper USA Import

zł33.16

Charakterystyka: ultra-niska kurz, oszczędzając dużo czasu alcantary; papier cienki i nie zarysować powierzchni протираемого obiektu; antystatyczna folia LINTGUARD w celu zapobiegania elektryczności statycznej i kurzu; dobra sucha i mokra wytrzymałość, nie nadaje się do uszkodzenia; 100% dziewicza ścier drzewny ze specjalną technologią przetwarzania, czystej fakturze