TT-03 High precision optical fiber cleaver High precision optical fiber cutter nóż do cięcia włókien optycznych

Nowy Wyprzedaż
zł273.07
  • IDa947
  • DostępnośćW magazynie
  • Tagiświatłowodowy tasak, nóż-tasak, szef kuchni Cleaver, Tasak nóż kuchenny, wilk, złoty włókniste tasak, nóż chłodzony ostrzem, włókna tasak aua, skuwacz do włókien келуши, mały włókna tasak

  • Numer Modelu: TT-03
  • marka: Vijay
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)

Pokrewne produkty

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC włókna światłowodowe patch cord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC włókna światłowodowe patch cord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth

zł275.41 zł247.87

100 szt. z sprzedaż Hurtowa na zamówienie LC światłowodowy patchcord jednomodowy симплексный optyczny kabel sm 1 3 5 10 20 100 m kwadratowych Ftth nazwę produktu światłowodowy patchcord model włókna jednomodowy produkt model LC/UPC-LC/UPC SM SX włókna sedno 9/125 µm złącze optyczne LC-LC kolor kurtki żółty złącze powierzchnia pomiarowa UPC zewnętrzna kurtki

2 w 1 o wysokiej precyzji optycznym mierniku mocy z САМОКАЛИБРОВКОЙ światłowodowego tester RJ45 z 6 długościach fal

2 w 1 o wysokiej precyzji optycznym mierniku mocy z САМОКАЛИБРОВКОЙ światłowodowego tester RJ45 z 6 długościach fal

zł73.34 zł64.52

Obsługa złącza optycznego SC FC ST Wyświetlanie dwóch bloków danych Wybierz jednostki dBm, db, uW w kolejce Artykuł inteligentny tryb oczekiwania Automatyczne wyłączenie po 10 min. Tryb gotowości Naciśnij przez 1 sekundę: ładowanie Długie naciśnięcie: wyłączanie Krótkie naciśnięcie: włączanie/wyłączanie

50szt FC włókien warkocze 0.9 mm SM FC/UPC FC/APC 1m 1.5 m 2mtr światłowód warkocz żółty kabel 9 / 125um jednomodowy darmowa wysyłka

50szt FC włókien warkocze 0.9 mm SM FC/UPC FC/APC 1m 1.5 m 2mtr światłowód warkocz żółty kabel 9 / 125um jednomodowy darmowa wysyłka

zł151.36

Email:[email protected] Skype:e_link 60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 50szt FC włókien warkocze 0.9 mm SM FC/UPC FC/APC 1 m, 1.5 m 2mtr światłowód warkocz żółty kabel 9/125um jednomodowy darmowa wysyłka Cechy: ● SC SCA,LC,LCA,FC,FCA,ST,STA..... ● 3,0 mm 2,0 mm simplex duplex ● PVC kurtka ● Chińska

Sumitomo TYPE-39/Type-66 Fiber Zestawiania Machines ekran LCD,wyświetlacz spawarki ,ciekłokrystaliczny spawarka

Sumitomo TYPE-39/Type-66 Fiber Zestawiania Machines ekran LCD,wyświetlacz spawarki ,ciekłokrystaliczny spawarka

zł234.06

Sumitomo TYPE-39/Type-66 Fiber Zestawiania Machines ekran LCD,wyświetlacz spawarki ,ciekłokrystaliczny spawarka Listę Pakietów: 1 szt. * ekran wyświetlacza Sumitomo Type-39/66

Darmowa wysyłka 20 Mw VFL kabel światłowodowy tester uchwyt wizualny lokalizator uszkodzeń 20 km 650nm FP LD laser

Darmowa wysyłka 20 Mw VFL kabel światłowodowy tester uchwyt wizualny lokalizator uszkodzeń 20 km 650nm FP LD laser

zł54.34 zł50.01

20mW wizualny lokalizator uszkodzeń czerwone światło kabel światłowodowy tester 20 km Test laserowego kabel optyczny sprzęt VFL-30mW Pen-type 650nm wizualnie Poszukiwacz braku specjalnie projektuje dla personelu pola do którego potrzebny jest wydajne i ekonomiczne narzędzie do śledzenia włókna, trasy włókna i ciągłości sprawdzając w okulistyczny sieci podczas i

TK-K3 Fiber Cluster Loose Tube kablowy osłona osłona Krążkowych światłowodowe narzędzie wzdłużny Ray Tube Stripper

TK-K3 Fiber Cluster Loose Tube kablowy osłona osłona Krążkowych światłowodowe narzędzie wzdłużny Ray Tube Stripper

zł62.81 zł45.21

TK-K3 Fiber Cluster Loose Tube Cable Jacket Pantofelku Krążkowych światłowodowe narzędzie wzdłużny Ray Tube Stripper 100% brand new and highquality Feature: New Fiber Cluster/Loose Tube/Cable Jacket Krążkowych jest skuteczne i niezbędnym narzędziem do zakończenia kabla światłowodowego.Łatwo przecina powłoki kabla PVC na dwie połowy przed обжатием.Zarówno w terenie,

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania

zł73.34

1 para HTB-GS-03 A/B gigabit fiber-optic Медиаконвертер 1000 Mbit / s jednomodowy jednokanałowy port SC 20 km zewnętrznego źródła zasilania Zapraszamy do naszego sklepu Nasz Cel: Wysoka Jakość , Najlepsza Obsługa ,Szybka Reakcja Witamy na rynek chiński,można bezpośrednio kupić towary z Chin.Cieszę się,że jesteś zainteresowany

Darmowa wysyłka FLUKE F101 Przenośny/ ręczny multimetr cyfrowy kompaktowy i lekki

Darmowa wysyłka FLUKE F101 Przenośny/ ręczny multimetr cyfrowy kompaktowy i lekki

zł189.20

Fluke F101 Przenośny/ ręczny multimetr cyfrowy (teraz wszystkie nowe opakowanie z logo firmy Fluke Chinese name LOGO) Z powodu bezpieczeństwa wewnętrznego przedsiębiorstwa żeglugi powietrznej, że bateria pozwala teraz wysyłać tak urządzenie wysłane bez baterii, proszę zwrócić na to uwagę. Pełna wskaźnik dokładności do 1 roku, dla temperatury pracy od 18

3 w 1 optyczny Miernik mocy wizualny lokalizator uszkodzeń kabel sieciowy tester włókien optycznych,1 Mw 5 km z adapterem LC

3 w 1 optyczny Miernik mocy wizualny lokalizator uszkodzeń kabel sieciowy tester włókien optycznych,1 Mw 5 km z adapterem LC

zł136.53 zł109.23

3 in1 optyczny Miernik mocy wizualny lokalizator uszkodzeń test kabla sieciowego tester włókien optycznych, 5 km wizualny lokalizator problemów z kartą sieciową LC optyczny miernik mocy zakres długości fal: 800-1700 złącza: FC / SC / ST typ detektora: InGaAs Zakres pomiaru: od -70 do +3 niepewność: ± 5% standardowa długość fali (Nm): 850 Nm, 1310 nm, 1490 Nm, 1550 nm, 1625

LC SC OTDR Dead Zone Eliminator Fiber Rings Reel Fibre Coil 1000M 1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1310 1550nm Single Mode

LC SC OTDR Dead Zone Eliminator Fiber Rings Reel Fibre Coil 1000M 1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 1310 1550nm Single Mode

zł296.47

Złącza SC/FC/LC wybiera się tak samo, jak i tryb polerowania UPC i APC.Jest przeznaczony do pomocy w testowaniu kabla światłowodowego przy użyciu OTDR.Волоконная skrzynia uruchomienia OTDR jest używany z optycznymi Рефлектометрами w dziedzinie czasu (OTDR), aby pomóc zminimalizować wpływ impulsu startu OTDR na niepewność pomiarów Cechy I Zastosowanie -

KELUSHI One-Click światłowodowe złącze czyszczenia włókien światłowodowych czyszczenia narzędzi do 2,5 mm (SC, ST, FC i 1,25 mm złącze LC

KELUSHI One-Click światłowodowe złącze czyszczenia włókien światłowodowych czyszczenia narzędzi do 2,5 mm (SC, ST, FC i 1,25 mm złącze LC

zł43.38

Zastosowanie: oczyszcza złącza na перемычках i w kartach dostępnych do gniazd 2,5 mm (ST, SC, FC) /1,25 mm(LC) warunek dla techników w terenie funkcje: włókna optyczne oczyszczenie pióro zaprojektowane specjalnie dla dobrej pracy z гнездовыми złączami, to narzędzie czyści powierzchnie czołowe końcówki, usuwając kurz, olej i inne zanieczyszczenia bez odprysków

KELUSHI FTTH Fiber Loose tube krążkowych wzdłużny narzędzie do zdejmowania izolacji do rur o średnicy 4,5 mm-11 mm Tube Cable Jacket Krążkowych Cutter

KELUSHI FTTH Fiber Loose tube krążkowych wzdłużny narzędzie do zdejmowania izolacji do rur o średnicy 4,5 mm-11 mm Tube Cable Jacket Krążkowych Cutter

zł49.03

Średnica 4,5 mm-11 mm światłowód pęczek rury podłużne zdzieranie wzdłużny centrum rury narzędzie do zdejmowania izolacji do Wolnego rurki wzdłużny cutte Wprowadzenie: 1.ostrze przyjmuje specjalny super gatunek, ostry zestaw noży edge,gładka krawędź. 2.istnieje pięć specificacji średnicy rozbiórki: 4.5/ 6 /7 /8 /11 mm,i dziesięć ostrych ostrzy 3.narzędzie

Precyzyjny światłowodowe nóż FC-60S, używany w FTTX FTTH Optical Fiber Cleaver FC-60S z 12 ostrzami wykonanymi w Chinach

Precyzyjny światłowodowe nóż FC-60S, używany w FTTX FTTH Optical Fiber Cleaver FC-60S z 12 ostrzami wykonanymi w Chinach

zł105.13

Precyzyjny nóż FC-60S stosowany w FTTX FTTH Sumitomo Optical Fiber Cleaver FC-60S z 12 ostrzami Darmowa wysyłka Zapewniam was, że jakość naszych produktów gwarantuje, że oferujemy państwu najlepsze usługi, aby zapewnić najlepszą szybką dostawę, najbardziej bezpieczny sposób dostawy towaru w swoje ręce!Jeśli masz jakieś pytania po otrzymaniu produktu lub mają problemy

10 szt./ lot 1X8 SC UPC Splitter światłowodowa skrzynka FTTH PLC Splitter Box z 1X8 планарным Волноводным typu optycznego rozgałęźnika

10 szt./ lot 1X8 SC UPC Splitter światłowodowa skrzynka FTTH PLC Splitter Box z 1X8 планарным Волноводным typu optycznego rozgałęźnika

zł252.94 zł230.16

10 szt./ lot 1X8 SC UPC Splitter światłowodowa skrzynka FTTH PLC Splitter Box z 1X8 планарным Волноводным typu optycznego rozgałęźnika

FTTH fiber optic Splice tool kits Covered Fibre wire stripping + Fiber Optic Stripping Tool +Fixed Length track 3 in 1

FTTH fiber optic Splice tool kits Covered Fibre wire stripping + Fiber Optic Stripping Tool +Fixed Length track 3 in 1

zł60.97 zł48.76

Pakiet zawiera 1 x światłowód Striper AUA/model: CFS-2 1 x światłowód narzędzie do zdejmowania izolacji 1 x stała długość szyny

Światłowodowy narzędzie HS-30 fiber cleaving cutter precyzyjny kablowy nóż do spawarki fibra optica tool

Światłowodowy narzędzie HS-30 fiber cleaving cutter precyzyjny kablowy nóż do spawarki fibra optica tool

zł163.84

Frez frezu kabla wysokiej precyzji frezu rozkładu włókna HS-30 dla splicer fuzja charakter produktów Frez z włókna szklanego o wysokiej precyzji z serii HS-30 Nowy typ frezu z włókna szklanego, kąta, powierzchni przełamu włókna doskonałą, działalność prosta, korzyści bardziej wygodne, znacznie ulepszający skuteczność działań i efektywność. Cechy

Darmowa wysyłka 2 PCM telefoniczna волоконная przekazanie 1 port Ethernet, медиаконвертер rozszerza się do 20 km na FC złącza Single Fiber

Darmowa wysyłka 2 PCM telefoniczna волоконная przekazanie 1 port Ethernet, медиаконвертер rozszerza się do 20 km na FC złącza Single Fiber

zł308.14 zł215.68

2-kanałowy głosowej telefon PCM światłowodowe медиаконвертер z 1 złącze Ethernet RJ45 Port FC,pojedynczy światłowód single mode, wydłuża odległość do 20 km opis produktu PCM Phone multiplexing fiber converter-to specjalistyczny cyfrowy multiplekser dla sieci światłowodowych i Ethernet-telefonii, który integruje prawie całą cyfrową logiki w urządzeniu,

2020 Nowa bateria litowa FTTH wizualny lokalizator uszkodzeń 15 km 20 km 30 km akumulator laserowy źródło VFL

2020 Nowa bateria litowa FTTH wizualny lokalizator uszkodzeń 15 km 20 km 30 km akumulator laserowy źródło VFL

zł78.02 zł68.66

3 2020 Nowa bateria litowa wizualny lokalizator uszkodzeń 15 km 20 km 30 km akumulator laserowy źródło darmowa wysyłka Pracujemy 6 dni w tygodniu od 7:00 do 23:00 od poniedziałku do niedzieli czas pekin. Dziękuję za twój biznes!

100 szt./karton. FTTH SC APC jednomodowy światłowód SC APC szybkie złącze SC APC FTTH światłowód szybkie złącze Darmowa wysyłka

100 szt./karton. FTTH SC APC jednomodowy światłowód SC APC szybkie złącze SC APC FTTH światłowód szybkie złącze Darmowa wysyłka

zł152.14 zł129.32

ONTi światłowodowy kabel taśmowy Striper Miller MSAT 5 Loose Tube Buffer Mid-Span Access Tool wymienialne ostrze od 1,9 mm do 3,0 mm

ONTi światłowodowy kabel taśmowy Striper Miller MSAT 5 Loose Tube Buffer Mid-Span Access Tool wymienialne ostrze od 1,9 mm do 3,0 mm

zł74.90 zł37.45

5 szt./paczka LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm FTTH światłowód kabel przyłączeniowy

5 szt./paczka LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm FTTH światłowód kabel przyłączeniowy

zł40.96 zł32.77

5PCS/bag LC/ APC-LC/ APC Симплексный tryb światłowodowy patchcord kabel 2.0 mm lub 3.0 mm FTTH światłowód kabel CATV światłowodowe systemy łączności światłowodowej transmisji danych budowa sieci dostępu okablowanie strukturalne system, ODF FTTX aplikacji cechy niski wkładem straty i utrata wstecznego odbicia dobra echangeability good Trwałość Wysoka stabilność

Cena katalogowa producenta 280 szt KIMTECH Kimwipes Fiber cleaning paper packes kimperly wytarcia Optical fiber wiping paper USA Import

Cena katalogowa producenta 280 szt KIMTECH Kimwipes Fiber cleaning paper packes kimperly wytarcia Optical fiber wiping paper USA Import

zł33.16

Charakterystyka: ultra-niska kurz, oszczędzając dużo czasu alcantary; papier cienki i nie zarysować powierzchni протираемого obiektu; antystatyczna folia LINTGUARD w celu zapobiegania elektryczności statycznej i kurzu; dobra sucha i mokra wytrzymałość, nie nadaje się do uszkodzenia; 100% dziewicza ścier drzewny ze specjalną technologią przetwarzania, czystej fakturze

LAN sieć Ethernet RJ45 1 wtyk 3 wtyk splitter kabel adapter r60

LAN sieć Ethernet RJ45 1 wtyk 3 wtyk splitter kabel adapter r60

zł42.52 zł38.70

Opis: Typ elementu: RJ45 Długość linii: 24 cm Typ: kabel sieciowy Model: RJ45 a point three Materiał przewodu: miedź Waga: 35 g Materiał: ABS Właściwe wyposażenie: komputer osobisty Pakiet zawiera: 1*RJ45 Uwaga: Odchylenie koloru może się różnić z powodu różnych ustawień monitora. Oferujemy